+90 532 264 7361 makbulesafkan@gmail.com
OMURGA RAHATSIZLIKLARINDAN KURTULMAK İSTEYENLER İÇİN WORKSHOP

OMURGA RAHATSIZLIKLARINDAN KURTULMAK İSTEYENLER İÇİN WORKSHOP

KİMLER KATILMALI ? - Masa başında bilgisayar karşısında çalışanlar. - Bel fıtığı olanlar. - Boyun fıtığı olanlar. - Sırt ve boyun ağrıları çekenler. - Duruş bozukluğu olanlar. - Uzun süre ayakta çalışanlar. - Uykusuzluk problemi çekenler. Bu 1,5 saatlik workshopa...

TÜRK TELEKOM PRIME WINTER SEASONS ETKİNLİĞİ

TÜRK TELEKOM PRIME WINTER SEASONS ETKİNLİĞİ

Sway Hotel/ Türk Telekom Prime Winter Season Etkinliğinde yapılan bir pilates dersinden kareler.. Ekibin ellerine sağlık. ? Katılımcılara ayrıca içten bir teşekkür. #swayhotel #türktelekomprime #bodysmart #pilates

SAĞLIKLI OMURGA İÇİN NELER YAPILMALI?

SAĞLIKLI OMURGA İÇİN NELER YAPILMALI?

Omurgamız başımız ile bacaklar arasında uzanan ve vücut ağırlığımızın üçte ikisini taşıyan bir köprü gibidir. Omurgamız, omur denilen 23 tanesi hareketli toplam 33 kemikten oluşur. Bu kemikler birbirlerine bağ dokusu, eklemler ve disklerle bağlanır.

ADIM ADIM PİLATES!

ADIM ADIM PİLATES!

Yirminci yüzyılın başlarında Joseph Hubert Pilates tarafından geliştirilmiş bir egzersiz sistemidir. Nefes egzersizleri ile birlikte bedenin dengeli ve kontrollü tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı destekleyen kaslar üzerinde yoğunlaşan bir egzersiz programıdır.

HAKKIMDA

Bu sitede sizlerle pilates yanında aktif yaşam, egzersizler, beslenme ve sağlıklı yemek tarifleri, seyahat ve modaya dair, her konunun kendi uzmanı tarafından periyodik olarak hazırlanacak bilgileri de paylaşmayı hedefliyorum.

SERVİSLER

Pilates ve egzersiz programları, diyetisyen hizmetleri, nefes terapisi ve mindfulness terapisini içeren paketler ile farklı alanlardaki eksikliklerinizi (bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak) tek bir bünyede tamamlamış olacaksınız.

BESLENME

Doğru egzersiz programları uygularken doğru gıda tercihleri yapmanız konusunda da sizleri motive etmeye ve  yol gösterici olmaya çalışacağız.

İLETİŞİM

makbulesafkan@bodysmart.com.tr